Coquille Junior/Senior High School - Honor Roll

Trimester 3 – June 11th, 2021

7th Grade    

4.00

Katie Bue, Faith Gertner, Bailey Gill, Katelyn Godin, Deegan Johnson, Kaytlin Johnson, Azalea Liles, Alexi Lucatero, Ada Millet, Cody Ring, Bailey Smith, William Snively, Erik Thrash and Trevor Willis

3.50 – 3.99

Yazalyna Abarca, Kairi Bowman, Liliana Echavarria, Gavin Fisher, Harli Houston, Gabriel Huff, Jacob Kingery, Miles Kirn, Mattilyn Nelson, Raven Pattee, Synthia Salazar, Aubrey Sanborn, Delainey Swan and Katie Watson

3.00 – 3.49

Noah Beaudry, Jasmine Berger, Shaleena Crawford, Daryk Daugherty, Tallon Dubisar, Mason Fisher, Benjamin Lewis, Audrina Najera, Harley Pierce, Keegan Stonesifer and Kelsie White

8th Grade    

4.00

Madelaine Brooks, Chloe Carr, Alyssa Creamer, Sierra Davis, Jerico Jones, Taylor Kelner, Melanie Lambson, Peyton Leep, Sebastian Rocha, Izabella Trujillo, Kayra Utech, Holli Vigue, McKinley Warncke, Jenna Willis, Emelia Wirebaugh and Simon Zanni

3.50 – 3.99

Alyssa Ammar, Deacon Berg, Aubrianna Flinn, Genevieve Jackson, James Lenninger, Waylon Messerle, Landon Pedro, Kailey Southerland and Megan Wood

3.00 – 3.49

Grace Arriola, Madison Chimenti, Thomas Ferren, Reanna Golden, Jaydynn Long, Gage Martinez, Kelly Morgan, Hope Munroe, Caven O’shea, Morgan Pierce and Isabel Sanchez

 9th Grade    

4.00

Kaileigh Brugnoli , Jeslyn Elbert, Reagan Krantz, Hayden March, Thea-Ann McCune, Callie Millet and Carlee Smith

3.50 – 3.99

Nolan Black, Reggie Gardner, Brandon Hogan, Jacob Kinnaird, Andrew Matlock, Cade Meier, Lily Scott, Jaden Shaw, Domnik Simmons and Paige Train

3.00 – 3.49

Kayla Alexander, Jared Callihan, Chance Dery, Isaac Felton, Haylee Fredrickson, Madison Freeman, Nicholas Fry, Riley Jones, Skyler-Davyd Kirby, Bo Messerle, Westley Petersen, Karli Ring and Zoe Stanton

10th Grade    

4.00

Godfred Amonoo, Howard Blanton, Camry Clemons, Karli Daugherty, Aiden Haan, Dean Hallmark, David Reasor and Aria Utech

3.50 – 3.99

Spencer Arzie, Sydney Bassine, Megan Bue, Kendall Carrico, Rodolfo Castro, John Clements, Johnny Crawford, Zakary Farmer, Hayden GeDeros, Ryan Knight-Shields, Hunter Layton, Anna Lillie, Kendi Myers, Armando Ruiz, Erica Thrash and Dean Tucker

3.00 – 3.49

Jose Basulto, Cole Brown, Nevaeha Florez, Madison Hemphill-Ramos, Kimberly Indalecio, Ashlynn Parmley, Tom Riley, Hailey Silva, Dillon Thurman and Nayeli Trujillo

11th Grade    

4.00

Luke Donaldson, Bailey Higgins, Reagan Hogan, Celeste Snively and Grace Wright

3.50 – 3.99

Grady Arriola, Lilyan Cole, Daniela Duarte, Taylor Huckins, Chase March, Talon Meier, Sebastian Montenero and Emily Motheral

3.00 – 3.49

Logan Arriola, Joey Barbey, Savannah Cochran, Hailey Combie, Abigail Elmer, Idali Flores, Matao Guerrero, Dustin Herker, Kyndall Leep, Sabre Martin-Petty, Gabrielle McCrorey, Bryce Poston, Jaylyn Rayevich and Brock Willis

12th Grade    

4.00

Carter Borror, Alana Bridges, Ilaria Crapanzano, Theron Curran-Bounds, Morgan Domenighini, Ellie Ekelund, Tyler Gibbs, Kendall Hallmark, Jonathon Williams and Drew Wilson

3.50 – 3.99

Jesus Basulto, Brayden Clayburn, Ethan Elmer, Gia Faith, Ashli Feddersen, Caitlin Gill, Jordan Gouvea, Ashleigh Lathrom, Maya Salazar, Jaden Sperling, Emma Stain and McKenna Webley

3.00 – 3.49

Noah Bassine, Jasmine Cardoso, Emily Cortez, Caelee Farmer, Cort McKinley, Trevor Ramsey, Nickolaus Sanborn, Courtney Sanders, Kloey Silva, Julien Temps, Gwyn Troedel and Thane West  

1
0
0
0
0

The World's Latest E-Edition

Connect With Us

   


Load comments